Polityka prywatności

Właściciel Platformy udostępniania kursów online „Planeta Edu" firma Planeta Edu Jacek Krzymowski zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego klienta Platformy „Planeta Edu” i użytkownika serwisów oraz newsletterów należących do Platformy obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na tej stronie.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: firma Planeta Edu Jacek Krzymowski nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych Użytkowników i pracowników Platformy.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z Platformy udostępniania kursów online „Planeta Edu" możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób.

Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do rejestracji na kurs oraz do komunikacji z Użytkownikami lub pracownikami.

Rejestracja na kurs

Rejestracja na kurs wymaga podania w odpowiednim formularzu pełniejszych danych kontaktowych. Pola obowiązkowe są oznaczone.

Jawne Dane Osobowe

Dane osobowe podane na serwisach należących do firmy Planeta Edu Jacek Krzymowski a przy okazji wysyłania przez Użytkowników komentarzy do artykułów, odpowiedzi na forum itp. są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. Platforma nie ma możliwości zabezpieczenia Użytkowników przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesyłania nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

Last modified: Friday, 11 May 2018, 9:27 AM